کاربردها

محصولات ما کاملا متناسب با زمینه های طراحی گشته است که در آنها نیاز به ارتباط ایمن ،سریع و آسان با قابلیت های بینظیر و فراوان می باشد.

گروه های ورزشی و گردشگری
فروشگاههای زنجیره ای
پارکها و مراکز تفریحی
صرافی ها
کارگاههای ساختمان سازی
مراکز تجاری و مال ها
پارکینگها
نمایشگاهها

مشتریان بالقوه سازمانی

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی همواره به دلیل اهمیت بالای کاری و وسعت منطقه ای نیازمند ارتباطی با پوشش سراسری برای ارتباط دفاتر مرکزی خود که معمولا در پایتخت بوده و مجتمع های تولیدی که در جنوب ایران می باشد بوده اند. بخشهای H.S.E، امداد و نجات، حراست و نیروهای انتظامی و مدیریت بخش های مختلف پالایش و پخش پالایشگاه و پتروشیمی ها همواره نیازمند بستر ارتباطی ایمن و سریع جهت افزایش بهره وری مجموعه خود بوده اند.

نیرو های حفاظتی و حراستی و امنیتی

نیروهای حفاظتی و حراستی و امنیتی بی تردید اهمیت یک ارتباط بیسیم امن ، سریع و با امکانات ویژه را بخوبی درک نموده و هماره از آن استقبال می نمایند.

شرکتهای حمل و نقل هوایی

شرکتهای حمل و نقل هوایی جهت ارتباط کارکنان خود در فرودگاههای شهر های مختلف در داخل کشور و خارج کشور قادر به ارسال و دریافت پیامهای صوتی و تصویری ارزان قیمت بدون نیاز به زیرساخت های گران قیمت خواهند بود.

بانکها و موسسات مالی

بانکها و موسسات مالی جهت صیانت از اموال سپرده گذاران بیشترین ضریب امنیتی را برای حمل پول و حفاظت از شعب و مراکز خود در نظر میگیرند که گاها برای حفاظت از یک موضوع چندین دستگاه مختلف را خریداری نموده و بکارگیری می کنند که این فناوری میتواند جایگزین بسیاری از دستگاههای این نهادهای پولی و اعتباری معتبر گردد.

آتش نشانی و خدمات ایمنی

کنترل و فرماندهی نیروهای امدادی در مواقع بروز سانحه نیاز مبرم فرماندهان و مدیریت مراکز امدادی می باشد که این نیاز مستلزم آگاهی از شرایط محیطی محل حادثه بصورت زنده ، چینش نیروها و ارتباط سریع با آنها است. فناوری ما پوشش دهنده کلیه نیازهای مدیریتی و کاربری می باشد.

اورژانس ها

امروزه با توجه به اهمیت ثانیه ها و لحظات در بسیاری از مواقع که بیماران نیاز به خدمات اورژانس دارند ، فناوری ما میتواند کمک شایانی در درمان بیماران بوسیله هدایت نیروهای مستقر در خودرو آمبولانس توسط پزشک مقیم در مراکز تا رسیدن بیمار به بیمارستانها نماید.

هتل ها و مراکز گردشگری

گسترش صنعت گردشگری و هجوم مسافرین به مراکز اقامتی و هتل ها ، شیوه خدمات و سرویس دهی به آنها را متفاوت نموده که مدیریت این مراکز نیاز به ارتباط سریع با کارکنان احساس می نمایند.

حمل و نقل برون شهری

بدون شک کنترل و سازماندهی وسایل حمل و نقل جاده ای برای مدیران شرکتها، حمل و نقل مسافر و بار نیازی مهم و بدون جایگزین می باشد که در این فناوری با توجه به امکان ردیابی وسایل و مشاهده بر خط تصاویر داخل خودرو ها امکانات بینظیری در اختیار مدیریت و راننده ها قرار خواهد گرفت.

حمل و نقل درون شهری

تاکسی ها بیسیم امور روزمره خود را از طریق ارتباط بیسیم راننده و مرکز مرتفع می نمایند که متاسفانه سالیان متمادی است که در صف اختصاص فرکانس و برقراری زیرساخت پوشش دهی می باشند.

شهرداریها و مدیریت شهری

یکی از چالش های مدیریت شهری کنترل و مدیریت نیروها و پیمانکاران می باشد که این فناوری باعث حل مشکلات آنها خواهد بود.

صنایع و معادن

صنایع بزرگ و معادن نیاز ارتباط بیسیم را به خوبی درک می نمایند.

بیمارستانها

بیمارستانها میتوانند از فناوری ما جهت برقراری ارتباط مابین پزشکان و بخشهای مختلف حتی در اتاق های جراحی استفاده نمایند.